Šis tvirtas plastikinis fiksatorius turi tikslų sienos storį atitinkančią stiklo pluošto juostelę. Fiksatorius yra su specialiai sukurtu pagrindu, turinčiu 7 skirtingus storius nuo 15mm iki 35mm.

Produkto kodasSienos storis (mm)Skersmuo (mm)Kiekis pakuotėje (vnt)
DWFGR12012010100
DWFGR14014010100
DWFGR15015010100
DWFGR16016010100
DWFGR18018010100
DWFGR20020010100
DWFGR24024010100
DWFGR25025010100
DWFGR3003001050
DWFGR3253251050
DWFGR3503501050

Klauskite dėl produkto

    Siųsti užklausą