Sukurta palengvinti plonų surenkamųjų betoninių konstrukcijų transportavimą.
Visada naudoti su armatūra.

Produkto kodasSriegio skersmuo (M)Ilgis (mm)Saugi darbinė apkrova (kg)Kiekis pakuotėje (vnt)Kiekis paletėje (vnt)
SLFPRD1212305001006000
SLFPRD1616351200506000
SLFPRD2020472000502000
SLFPRD2424542500401800
SLFPRD303072400020900
SLFPRD363684630010540
SLFPRD42429880008320
SLFPRD5252117125006168

Taip pat galima pasirinkti nerūdijantį plieną. (Pridėkite SS prie produkto kodo)

Klauskite dėl produkto

    Siųsti užklausą