Tvirtas plieninis fiksatorius, skirtas surenkamų dvigubų sienų gamybai. Galima rinktis nuo 120mm iki 500mm dangą.

Produkto kodasSienos storis (mm)Skersmuo (mm)Kiekis pakuotėje (vnt)Kiekis paletėje (vnt)
DWMR120120101003000
DWMR140140101003000
DWMR150150101003000
DWMR160160101003000
DWMR180180101003000
DWMR200200101003000
DWMR240240101003000
DWMR250250101003000
DWMR30030010502000
DWMR32532510502000
DWMR35035010502000
DWMR36036010502000
DWMR36536510502000
DWMR40040010502000
DWMR50050010502000

Klauskite dėl produkto

    Siųsti užklausą