Sukurta labai plonų surenkamųjų betoninių plokščių kėlimui. Ilga, rumbuota ankerio armatūra paskirsto apkrovas tolygiai per visą ilgį, pašalinant koncentruotas apkrovas kėlimo metu.

Produkto kodasSriegio skersmuo (Rd)Ilgis (mm)Armatūros skersmuo (mm)Saugi darbinė apkrova (kg)Kiekis pakuotėje (vnt)Kiekis paletėje (vnt)
SLST123401234085002009000
SLST16500165001212001002500
SLST2060020600142000501600
SLST2472024720162500360
SLST3084030840204000500
SLST3698036980256300200

Taip pat galima pasirinkti nerūdijantį plieną. (Pridėkite SS prie produkto kodo)

Klauskite dėl produkto

    Siųsti užklausą