Tvirto strypo kėlimo ankeris yra naudojamas padėti transportuojant surenkamąsias betono konstrukcijas. Sukurta plonoms betono konstrukcijoms.
Visada naudoti su armatūra.

Produkto kodasSriegio skersmuo (M)Ilgis (mm)Saugi darbinė apkrova (kg)Kiekis pakuotėje (vnt)Kiekis paletėje (vnt)
SLSR127512755001306000
SLSR1675167512001003000
SLSR16100161001200802400
SLSR207520752000702660
SLSR20100201002000502400
SLSR24100241002500301500

Taip pat galima pasirinkti nerūdijantį plieną. (Pridėkite SS prie produkto kodo)

Klauskite dėl produkto

    Siųsti užklausą