​Elektroninėje svetainėje metalbeta.lt naudojame slapukus. Slapukai – tai laikmenos, saugančios informaciją Jūsų kompiuterio standžiajame diske arba naršyklėje ir leidžiančios mums nustatyti, kad esate anksčiau apsilankę Mūsų el. svetainėje. Naudojame slapukus, siekdami užtikrinti Jums kuo patogesnę Mūsų Interneto tinklalapio peržiūrą. Šioje Slapukų politikoje pateikta smulki informacija apie slapukus, kuriuos naudojame savo Interneto tinklalapyje.

Bet kuriuo metu naršyklėje galite atjungti slapukus ir pašalinti kompiuteryje išsaugotus slapukus. Norėdami tai padaryti naršykle „Microsoft Internet Explorer“, atidarykite Tools / Internet Options ir pakeiskite privatumo nuostatas arba norėdami pašalinti slapukus paspauskite Delete Cookies. Tačiau tokiu atveju neturėsite galimybės naudotis visomis el. svetainės metalbeta.lt funkcijomis. Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti kitose naršyklėse, atidarykite įrankių juostoje skyrelį Help arba apsilankykite tinklalapyje www.allaboutcookies.org. Kad galėtumėte naudotis Interneto tinklalapio Jums asmeniškai pritaikytu funkcionalumu, Jūsų kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas turi leisti naudoti slapukus, nes mes galime užtikrinti konkrečias asmeniškai pritaikytas Interneto tinklalapio galimybes tik pasitelkdami slapukus.

Papildoma informacija apie slapukus

Slapukų tipai:

  • ryšio seanso slapukai, nustatomi lankymosi Interneto tinklalapyje laikotarpiui iki uždarant interneto naršyklę;
  • nuolatiniai slapukai, saugomi ir nustatomi vartotojo kompiuteryje tam tikram laikui ir naudojami pakartotinai apsilankius Interneto tinklalapyje;
  • trečiųjų šalių slapukai, nustatomi siekiant užtikrinti kitų interneto tinklalapių turinio atvaizdavimą;

Pavadinimas:    _gat

Aprašymas:    Slapukas reikalingas, jog būtų ribojamas skaičius užklausų spaudžiant nuorodą

Sukūrimo momentas:    įėjimo į svetainę metu

Galiojimo laikas:    1 minutė

Naudojami duomenys:    unikalus identifikatorius

Pavadinimas:    _gid

Aprašymas:    Slapukas naudojamas, jog būtų atpažįstamas naudotojas

Sukūrimo momentas:    įėjimo į svetainę metu

Galiojimo laikas:    24 valandos

Naudojami duomenys:    unikalus identifikatorius

Pavadinimas:    _ga

Aprašymas:    Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją

Sukūrimo momentas:    įėjimo į svetainę metu

Galiojimo laikas:    2 metai

Naudojami duomenys:    unikalus identifikatoriu

Socialiniai papildiniai

„Facebook“, „Google+“, „Twitter“, ir „Pinterest“

Šioje svetainėje naudojami socialinių tinklų „Facebook“, „Google+“, ir „Pinterest“ papildiniai, vadinami socialiniais papildiniais (toliau – Papildiniai), bei mikrotinklaraščių paslaugų „Twitter“ papildiniai. Šias paslaugas valdo „Facebook Inc.“, „Google Inc.“, “, „Twitter Inc.“, „ir „Pinterest Inc.“ (toliau atskirai vadinami „teikėju“ arba bendrai vadinami „teikėjais“).

Atskiri tiekėjai

Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, JAV (toliau – „Facebook“).
Papildiniai žymimi „Facebook“ logotipu arba žodžiais „Social Plugin by Facebook“ (socialinis papildinys iš „Facebook“) arba „Facebook Social Plugin“ („Facebook“ socialinis papildinys). „Facebook“ socialinių papildinių apžvalgą galite peržiūrėti čia: www.developers.facebook.com.

Siųsti užklausą